Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
bartniczy 
Tomasz Bartnik

Wysłany: 2008-06-02, 15:14   automapa do saab'a - prośba o pomoc

Kupiłem saab'a 93 z roku 2005 i niestety okazało się, że nie ma do niego mapy Polski do nawigacji.

Czy ktoś zna jakąkolwiek możliwość aby coś z tym zrobić ? Złamanie blokady nawigacji ? Inna mapa ?

System, w którym to funkcjonuje obecnie to NAVTAG czy NAVTAQ, dokładnie nie pamiętam. Potrzebuję kogoś kto pomógłby mi od początku do końca oczywiście za kasę.

t.

mumingr 

Wysłany: 2008-06-03, 14:35   

Witaj.
Polecam lekturę na na temat nawigacji do Saaba na forum Saab Klub Polska, oto link
http://www.saabklub.pl/in...8&topic=62677.0
Pozdrawiam. Mumingr

bartniczy 
Tomasz Bartnik

Wysłany: 2008-06-03, 17:07   odp

wielkie dzięki za odpowiedź, niestety nie mogę się wbić na ten konkretny link, który mi Pan wysłał..może go mogę znaleźć sam albo prosić o przeklejenie czy coś takiego
będę zobowiązany
pzdr
t.

mumingr 

Wysłany: 2008-06-04, 08:08   

Witaj ponownie.
Nie możesz wejść na w/w stronę prawdopodobnie dlatego, że nie jesteś zarejestrowany. Proponuję wstąpić do klubu, wejść na stronę http://www.saabklub.pl/ zarejestrować się wejść na forum w dziale poznajmy się ładnie się przywitać i wejść na podany w moim poprzednim poście link lub wpisać w przeglądarkę hasło "nawigacja". Ja również jestem posiadaczem Saaba 9-3 z 2005r i forum Saaba to skarbnica wiedzy i pomocy.
Pozdrawiam serdecznie i miłego latania.

Odpowiedz do tematu