Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
artur5

Wysłany: 2008-03-13, 18:28   Polecam gościa o nicku Marek216 .Ekspert od Nawigacji!!!

Nie znam go osobiście ale zaufałem i wysłałem do niego swoją luczke .Mimo że większość fachowców którzy mieli mi odblokować tą nawigacje załamywali ręce.Twierdzili że jest tak ciężka (ma nowe zabezpieczenia) że zapłacą chętnie aby się dowiedzieć jak ją rozblokować.

Nie wierzyłem że się uda ale Marek216 jak twierdził że lubi wyzwania tak po chwili miałem odblokowaną nawigacje.
Szczerze mówiąc jeszcze jestem w szoku że się udało.Trwało to jeden dzień i mam ją w domu.Wszystko działa,automapa działa świetnie i dostałem gwarancję usługi.

Ponadto służy On pomocą telefoniczną w razie ciężko kapujących mózgownic jaką w tych sprawach z pewnością posiadam ,więc szczerze Polecam jego usługi.
I dziękuję za pomoc. :smile:
Ostatnio zmieniony przez artur5 2008-03-13, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  

Kotrix 
Był Lucca 3.3 jest Asus 696

Wysłany: 2008-03-13, 19:12   

Tylko dopisz kolego ,że masz Lucca 5.3
Na przykład z Lucca 3.3 nie ma dużego problemu z odblokowaniem.

artur5

Wysłany: 2008-03-13, 19:26   

Lucce 5.3 zajebali mi w Jeleniej z samochodu.Ale spoko bo pamiętam jego ryj i na pewno jeszcze się spotkamy.Teraz mam lucca 3.5 zakupioną w Niemczech w 2008 roku.Była bez map Polski
Jak bym wiedział że mi to zrobi tak fachowo to bym wcześniej tym pseudo fachowcom nigdy w te cygańskie łapki tego nie dał .Tylko porysowali i przetrzymywali po kilka tygodni.Niektórzy nawet się tu na forum przemądrzają jacy to niby fachowcy.Aż mnie szlak trafia jak sobie przypomnę...

Kotrix 
Był Lucca 3.3 jest Asus 696

Wysłany: 2008-03-13, 19:55   

Zasugerowałem się, że masz lucca 5.3 z tego tematu http://forum.gps24.pl/viewtopic.php?t=3377.

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2008-03-14, 16:07   

Dzięki za reklamę :)

Nie ma znaczenia jaka Lucca ( i nie tylko lucca bo robie prawie wszystko ) - jedynie MP3 jest powalona i bez kabla nie ruszam :)

A co przemądrzałych na forach to mnie też tak czasem traktują :( - jak widać niesłusznie.

Inna sprawa że wielu powtarza to co wyczyta gdzie indziej a sami nic nie robią.

Pozdrawiam i sorry za offtopic

Demotywatory dla elektroników
www.relaks.soft-serwis.eu

Odpowiedz do tematu