Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Goldi90

Wysłany: 2009-10-11, 22:51   Jaki GPS tani..

Witam,
Nie znam się na tym, a więc piszę z prośbą do Was.
Jaką sobie kupić nawigację GPS

Cena do hmm.. 200zł

Wiem, że mało ale na razie nie chce wydawać dużo pieniędzy bo dużo nie będe korzystał z nawigacji ale przyda się na pewno.

Zastanawiałem się kupić do telefonu ale poradzili mi kupić zwykłą.

Czekam na propozycje itd.

Pozdrawiam

zaza33

Wysłany: 2009-11-06, 13:01   

Też nie jestem za bardzo zorientowana w temacie, ale, że ostatnio szukałam nawigacji dla taty w sklepach internetowych to polecam, zajrzyj na wasserman.pl. To jeden z tańszych sklepów z takim sprzętem jaki znalazłam.
Jeśli chodzi o konkretny model to niestety się nie wypowiem...

DziPi 

Wysłany: 2009-11-22, 19:10   

Najtańsza nawigacja jaka znalazłam to taki Navroad . Myślę, że do Twoich potrzeb spokojnie się sprawdzi,a i nie zawiedzie, bo to dobra firma. Przyznam jednak, że nie zdążyłam przejrzeć wszystkich ofert, ale jeśli chcesz coś jeszcze tańszego to po prostu napisz do sprzedawcy w tym sklepie z prośbą, by Ci podsunął coś niedrogiego. Mają taki wybór, że na pewno nie będą chcieli Ci wciskać produktów, które akurat mają na stanie, jak to się mnie czasem w małych sklepach zdarzało:)

Daremniak 

Wysłany: 2009-11-24, 00:02   

A nie lepiej zainwestowac w odrobine pewniejsza/lepsza nawigacje? Za około 400pln kupisz np TomToma One lub Starter - markowa nawigacja, uczciwe mapy i naprawde niezle dzialanie. Za 200 to kupisz uzywana z biedronki, do ktorej jedynie pirackie mapy beda mialy sens...

DziPi 

Wysłany: 2009-11-24, 10:00   

W sumie zgadzam się, w tym wypadku lepiej dołożyć te sto złotych i mieć już dobry sprzęt, a nie podstawowa nawigację do orientacji w terenie. Za ok. 400 zł proponowałabym tego Tomtoma - ma mapę Polski i to już konkretny sprzęt. Jednak najlepszym wyjściem wg mnie pod względem niewysokiej ceny, dobrej jakości i opłacalności byłby ten TomTom - ma już 9 map, a jest droższy jakieś30 zł od tego pierwszego. Gdybym była na Twoim miejscu to dołożyłabym trochę i kupiła lepszy model.

elektrofreak

Wysłany: 2010-02-16, 18:27   

Mnie mówił kolega , że bardzo dobra jest nawigacja Vordon to jest nowa firma, mają podobno bardzo dobre ceny właśnie w okolicach 200- 300 zł, ona jest dostępna na allegro, warto może się jej przyjrzeć. Kolega jest zadowolony , a dużo jeździ po Polsce więc chyba sie orientuje. pozdr :wink:

kamilstachura

Wysłany: 2015-04-17, 22:30   

Przyznam, ?e nawigacj? kupi?em ze wzgl?du na cen? idealn? dla studenta :p Nie korzystam z niej cz?sto, poniewa? rzadko wyje?d?am. Ale je?li ju? gdzie? jad? to zawsze z niej korzystam. Nigdy si? nie zawiod?em. Mam nadziej?, ?e d?ugo b?dzie mi s?u?y?. Polecam!

arbuz0

Wysłany: 2015-07-30, 14:01   

Ja polecam GPS w telefonie. Teraz s? coraz lepsze, zamiast wydawa? kas?, to poszukaj dobrej aplikacji na telefon.

Odpowiedz do tematu