Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
wichura23 

Wysłany: 2007-04-10, 22:30   Jak zainstalowac uaktualnienia??

Witam wszystkich chcialbym sie dowiedziec jak zainstalowac uaktualnienia map do destinator 6. Posiadam palmtop mio p550. Pozdro. :smile:

liliputek

Wysłany: 2007-05-21, 18:04   ET-907

Witam , od niedawna posiadam nawigację satelitarną EasyTouch ET-907 z mapą Polski Destinator 6 , ale ona niepokazuje wszystkich drobnych uliczek, rond które niedawno były pobudowane (niedawno tzn. istnieją od 2-3 lat , a nawigacje kupiłem w lutym tego roku.
Chciałbym ją uaktualnić .Co muszę zrobić ? Można to gdzieś zciągnąć lub trzeba zakupić nową bardziej dokładną. Będę wdzięczny za każdą pomoc.Dziekuję i pozdrawiam.

Chroper

Wysłany: 2007-05-21, 20:35   

Z tym będziesz miał problemy. Jak na razie nie ma map porównywalnych do zachodnich
w których są wyszczwgólnione najmniejsze detale i nie wiadomo kiedy będą :cry:

[ Dodano: 2007-05-21, 21:53 ]
Śmieszne jest też to że nowy sprzęt sprzedawany jest ze starymi mapami :sad:

sz_grzybowski 

Wysłany: 2007-10-02, 08:37   

Śmieszne jest też to że nowy sprzęt sprzedawany jest ze starymi mapami :sad: [/quote]

I tu sie z Toba zgodze kolego, po ostatnich poszukiwaniach/ogledzinach sprzetu w sieciach sklepow media i tym podobnych robia niesamowite obnizki cen wlasnie kosztem tego ze mapy na tych urzadzonkach sa sprzedawane z lekko przestarzalymi mapami-a jeszcze lepsze jajo jest to ze kupujac np Acera 310 nie masz mozliwosci pozniejszej aktualizacji oprogramowania na Destinatora 7 na przyklad ze strony producenta bo nie masz vouchera w pudelku na cos takiego- robilem probe na stronie Acera zeby cos takiego zaktualizowac ale brak wymaganych danych skutecznie mi to uniemozliwil.
Koszt Acera z Destinatorem 6 (ostatnie mapy z grudnia 2006) to 700zl. Od tego czasu wiele sie zmienilo na drogach a tutaj brak mozliwosci aktualizacji. Stad potem powstaja kombinacje przerobek i proby wgrania innych map na PNA. Troche to smutne ale prawdziwe...

Tak samo mam z nokia 6110 navigator ktora zakupilem niedawno (sierpien 2007) z mapa Route 66. O dziwo mape mam jedna z nowszych ale juz wiem ze nie mam mozliwosci pozniejszej darmowej (np jednorazowej w roku) aktualizacji mapy na nowsza ktora sie ukarze- doczytalem warunki licencji. Jedynie z tego co sie orientuje to Automapa bodajze robi taka mozliwosc uzytkownikowi ze moze zaktualizowac sobie w ciagu roku darmowo ich mape.

Takze jak widac producenci sie nie staraja udogodnic zycie uzytkownikom za co bardzo pomaga serwis rapidshare i umieszczone tam pliki z mapami :cool:
pozdrawiam

Odpowiedz do tematu