Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
GrzegorzT

Wysłany: 2007-09-04, 12:37   Co kupić ?

Witam jestem nowy na forum ale mam nadzieję, że rozwiejecie moje wątpliwości. Wcześniej nie uzywałem jeszcze ręcznego gps, ale doceniam jego zalety. Właściwie potrzebuję urządzenia spełniającego podstawowe funkcje. Z racji tego, że dość często poruszam się po lesie potrzebuję urządzenia w którym zapisze pozycję zaparkowanego samochodu co umozliwi powrót do niego ( funkcja GO TO ?). Właściwie zainteresowany jestem wyznaczeniem kierunku "po prostej" swoistego azymutu. Czy do tego wystarczy zwykły tani Etrex ?
Pozdrawiam Grzegorz

RAV 

Wysłany: 2007-09-04, 13:11   

Jeśli chodzi o funkcję, o której mowa, to wystarczy. Jest ona w każdym GPSie turystycznym. W lesie może być jednak problem z odbiorem sygnału, więc przydałoby się coś z czułym modułem odbiorczym. Nie polecam zatem zwykłego eTrexa, ale przynajmniej eTrexa H. Co prawda nie jest on jeszcze dostępny u polskiego dystrybutora, ale radzę zaczekać.

RAV (blogN.pl)

gps garmin 60

Wysłany: 2007-09-11, 11:00   

Jeżeli to jest jeszcze aktualne to polecam Garmin 60 sam jestem jego posiadaczem od 1 roku i sprawuje się świetnie .. Mało tego miał bym bardzo dobrą oferte mam na sprzedasz 2 takie urządzenia w bardzo atrakcyjnej cenie chyba połowa tego co w internecie np: allegro jak coś pisać tutaj

[ Dodano: 2007-10-06, 20:43 ]
jak już pisałem gps można kupić na allegro cena 339zł oto link:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=253385343
Tam cały opis i fotki jak jakieś pytania piszcie crack6@wp.pl

[ Dodano: 2007-10-17, 00:03 ]
Skoro już pisze w tym temacie:
Nowa aukcja garmin zapraszam http://www.allegro.pl/show_item.php?item=257477541
Na pytanie za ile go sprzedam odpowiedź jest prosta
Za ile go wylicytujecie! tu nie ma ceny minimalnej jak ktoś da 299zł to za tyle sprzedam
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu