Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Esjoot

Wysłany: 2012-10-03, 19:46   Zakup nawigacji do auta, bud?et oko?o 500z?

Planuje kupi? sobie nawigacje do auta, do dyspozycji mam mniej wiecej 500zl. W oko wpad? mi garmin 2250
Nie znam sie za bardzo na gps'ach wiec prosze o pomoc w wyborze. Zale?y mi g?ównie na dok?adno?ci, i ?eby sprz?t si? nie rozwalil po paru miesi?cach u?ywania. je?d?? cz?sto w niemczech, polsce i francji. Ten garmin spe?ni swoj? funkcje? czy polecicie mi co? lepszego?
Z góry dzi?kuje za pomoc :wink:

Hans Kloops 
hanskloops

Wysłany: 2012-10-04, 13:14   

Ja polecam - TomToma

Latwiejszy i prostszy w obsludze od Garmina, ale i tak wybierzesz co uwazasz :wink:

Pomagam kiedy umiem ;)

Esjoot

Wysłany: 2012-10-04, 16:25   

Hans Kloops napisał/a:
Ja polecam - TomToma

Jaki model bylby lepszy? Wyszukalem tylko ten z tych tanszych. Sprawdzi sie ten model?

jakuubs93 

Wysłany: 2012-10-04, 19:31   

Witaj!

W tej cenie znalaz?em dla Ciebie nawigacj? TomTom Start 25 EU 45, jest to nawigacja, która wska?e Ci mo?liwe kontrole drogowe, ostrze?e przed odcinkami nara?onymi na wyst?powanie wypadków i inne W CA?EJ EUROPIE. 5-calowy wy?wietlacz z pewno?ci? da Ci odpowiedni komfort u?ytkowania nawigacji, a rozszerzalna pami?? za po?rednictwem kart pami?ci (wbudowane 4GB) pozwoli Ci na wgranie innych map, je?li b?dziesz sobie tego ?yczy?.
http://www.nokaut.pl/syst...t-25-eu-45.html

Serdecznie Ci polecam: TomTom Start 25 EU 45

[ Dodano: 2012-10-04, 20:32 ]
Witaj!

W tej cenie znalaz?em dla Ciebie nawigacj? TomTom Start 25 EU 45, jest to nawigacja, która wska?e Ci mo?liwe kontrole drogowe, ostrze?e przed odcinkami nara?onymi na wyst?powanie wypadków i inne W CA?EJ EUROPIE. 5-calowy wy?wietlacz z pewno?ci? da Ci odpowiedni komfort u?ytkowania nawigacji, a rozszerzalna pami?? za po?rednictwem kart pami?ci (wbudowane 4GB) pozwoli Ci na wgranie innych map, je?li b?dziesz sobie tego ?yczy?.
http://www.nokaut.pl/syst...t-25-eu-45.html

Serdecznie Ci polecam: TomTom Start 25 EU 45

Hans Kloops 
hanskloops

Wysłany: 2012-10-05, 13:04   

Esjoot napisał/a:
Jaki model bylby lepszy? Wyszukalem tylko ten z tych tanszych. Sprawdzi sie ten model?

Najlepszy jest w tym przypadku najdrozszy, ale musisz sobie zada? pytanie czy potrzebujesz lepszego wykonania i uchwytu na szyb?... jak korzystam z najwyzszych i najdrozszych modeli TT i jestem mega zadowolony.

Czy jezdzisz po calej EU czy tylko po PL, wszystkie mapy sa tej samej jakosci i dokladnosci, ale te z najtanszych modeli sa tak zwanie Regionalne i okrojone o pewne kraje. a to znowu wiaze sie z tym ze kiedys bedziesz chcial pojechac np do Hiszpani albo Chorwacji i do regionalej mapy trzeba bedzie wgrywac kawali regionow.

Ten model ktory poleca kolega wyzej jest z pelnymi mapami EU i wszystkimi krajami, pamietaj ze po zakupie w sklepie masz 1miesiac na darmowe zakutalizowanie navcore i mapy za darmo, do najnowszej wersji :wink:

Sa tez promocje z darmowymi aktualizacjami na 2 lub 3 lata, warto poszukac takiej :idea:

Pomagam kiedy umiem ;)

Odpowiedz do tematu