Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Pajewski 

Wysłany: 2011-07-21, 21:35   Garmin nuvi 2450

Zamierzam kupic takie urzadzonko, ale niewiele wiem o garminie (obecnie uzywam auto mapy w larku). Cenne beda dla mnie wszystkie informacje zarówno o samym systemie i mapach z jakich garmin korzysta jak równiez informacje o samym urzadzeniu.

derobson 

Wysłany: 2011-07-22, 14:03   odnosnie map

odnosnie map masz na dzis dwie opcje - map? garminowsk? - tzw . City Nawigator -CNE dobra lub nawet bardzo dobra na zachodzie Europy, w Polsce tak sobie. Zasadniczo siatka dróg jest do?? dobra, natomiast maj? kiepsk? kategoryzacj? ( wi?c mo?e Ci? sprowadzi? na drogi gruntowe, cho? tego nie chcesz
CNE mo?e mie? wieczyst? aktualizacj?, co? takiego mo?esz kupi? - ale Uwaga jest PRZYPISANA DO NAWIGACJI. nowe urz?dzenie = ?egnaj wieczysta aktualizacjo

Byla dobra profesjonalna mapa Polski GP Mapa, ale Garmin cofn?? dystrybutorowi licencj? i nie jest ju? w sprzeda?y ( zasadniczo by? to garminowski odpowiednik MAPY MAP)

I jesty spoleczna mapa UMP PC PL - ca?kowicie darmowa i cz?sto aktualizowana, ale z wieloma bia?ymi plamami w pokryciu Polski

U?ywaj?c naprzemiennie UMP i CNE , jako? sobie poradzisz

co do modelu 2450 nie mam poj?cia - nie mai?em w r?ku

Odpowiedz do tematu