Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
rayan17

Wysłany: 2010-02-09, 09:17   

obiecywałem dawno temu na tym forum ze pokaże swoja nv 92 .

jest to najlepszy GPS jaki miałem w reku .

koniec pieprzenia to moja PRACA PROSZĘ O KOMENTARZE .

http://www.youtube.com/watch?v=IAHX4Jma59I

PS

JAKOŚ NIE BYŁO CZASU NA WSTAWKĘ I SORKA LUDZISKA
JAK MACIE PYTANIA TO POSTARAM SIĘ NA FORUM ODPISAĆ I POMÓC .

nilsonik 1974 

Wysłany: 2010-02-10, 00:31   

witam mam pytanko..Posiadam asusa model A639 chciałbym wgrac sobie mapy z sony nv-70t.Program startowy juz zainstalowałem ale nie widzi mapy.Jak to mam zrobic moze ktos to juz przerabiał?Z góry dzienkuje mam gg-20282585 meze tam dostane odpowiedz...

rayan17

Wysłany: 2010-02-10, 08:58   

widze ze to ma rozdzielczosc 320 240 . teraz pytanie jaki program startowy wgrales ?

nilsonik 1974 

Wysłany: 2010-02-10, 13:19   

witam rayan...w tym asusie mam wgrany program windows mobile.Nadmienie tylko,ze sam program startowy udało mi sie wgrac,tylko pyta o mape.Bardzo mi zelezy na tej mapie.Pracuje na niej juz 4 rok na zachodzie jako kierowca ciezarowki jest dobra.Tyle tylko,ze to nv belga u ktorego pracuje.A chciałbym miec swoja.Przepraszam z gory ze sie tak rospisałem,ale jesli przerabiał ten temat to moze mi podpowie co mam takiego zrobic :cry:

[ Dodano: 2010-02-10, 13:26 ]
jest to program ktory znajdował sie na płycie nav-u application software nv-u70t.Ikona tego programu jest to czerwone kołko i w nim jest szczałka.Sorry ale nie wiem jak ci to wytł...jestem laikiem w takich sprawach

rayan17

Wysłany: 2010-02-10, 19:07   

hmm no coz tyle mialem do czynienia z mapami sony co nic.

musisz zapytac kogos kto to instaluje ..

ja z mojej wywalilem po godzinie mapy sony jak zobaczylem jakie to badziewie
widze ze lubisz proste nawigacje w obsludze wiec polecam igo amigo
mapy duzo llepsze i aktualne a obsluga jest banalnie prosta i tyle .

sorka.

[ Dodano: 2010-02-10, 19:35 ]
ok jesli nadal macie problemy z resetowaniem sony lub tez jesli wylancza sie to dajcie znac
to moze pomoge chyba cos znalazlem w 2 plikach i macie efekt jak na youtubie.

nilsonik 1974 

Wysłany: 2010-02-10, 23:11   

rajan a mosz moze linka do tej mapy igo amigo?grafika mapy jest zblizona do sony?no i co wazne czy wda mi sie wgrac na asusa 639?Tak wiem tyle pytan naraz ale mysle,ze sie lepiej znasz niz ja na tych mapach.Z gory dzienkuje za dop...pozdrawiam

rayan17

Wysłany: 2010-02-11, 13:01   

czesc mapy te wygladaja prawie tak samo tylko sa jeszcze dokladniejsze bo jest zawsze aktualizacja , obsluga amigo jest banalnie prosta , daj mi 1 max 2 a przygotuje dla ciebie paczke z programem i wysle ci linki .
powiedz jeszcze jakie kraje cie interesuja. kraje to na priva wysylaj jakie chcesz.

thorgal1

Wysłany: 2010-05-14, 01:15   hej

mam podobne odblokowanie lecz u mnie po odcięciu zasilania pyta czy pracować dalej na baterii czy wyłączyć ... u Ciebie tego nie ma ... jak to wywalić ?
Pytam bo przy tym oknie jak dam żeby poszedł spać to po obudzeniu mam 2x ciemniejszy ekran (samoczynnie się ściemnia już na tapecie sony przy uruchamianiu) i żeby była normalna jasność muszę go wyłączyć w sofcie do końca i jeszcze raz uruchamiać... strasznie mnie to już dobija...

rafreality 

Wysłany: 2010-10-09, 18:22   

Witam

Mam problem z portem COM nawigacji U92T.
Tzn. nie mogę otworzyć portu 5 w żadnej nawigacji.
Skasowałem mapę oryginalną Europy (Może ktoś ma kopię oryginalnej mapy z U92TC ?).

Wrzuciłem AutoMapę 6.2 i odpalam program Siftecg V2.20 i tam:

Zmieniam Sift na NMEA Baut.57600 i Set - następnie mam cały czas Bytes 0 w zakładce COM.

W AutoMapie wyskakuje brak dostępu do portu 5 i pisze że GPS wyłączony.

Co zrobić, już brak mi sił, siedzę z tym cały dzień...

Danielos 102

Wysłany: 2010-11-27, 12:15   

Witaj,
Firma Sony informuje, że w ciągu następnego roku zostaną wprowadzone pewne zmiany w usługach dla urządzeń nav-u dostępnych pod adresem www.navu.sony-europe.com oraz w aktualizacjach map dostępnych pod adresem www.sony.eu/store.

Obecnie na stronie www.sony.eu/store można nabyć aktualizacje map na płytach DVD przeznaczone dla urządzeń Sony nav-u, natomiast witryna www.navu.sony-europe.com oferuje możliwość aktywacji abonamentu usługi lokalizacji radarów i usługę Traffic Message Channel (TMC) dla urządzeń Sony nav-u.

Do dnia 31 marca 2011 r.:

Mapy - ostatnia aktualizacja map z danymi na dzień 30 września 2009 r. nadal będzie dostępna do zakupu na płycie DVD na stronie www.sony.eu/store w dziale nawigacji lub za pomocą łącza w dziale map na stronie www.navu.sony-europe.com. Ta aktualizacja map jest zgodna z następującymi modelami urządzeń nav-u:
Modele nav-u Aktualizacja map
U50/U50T NVD-U03R
U70T NVD-U03E
U51/U52/U53/U82/U83 NVD-U13R
U71T/U72T/U73T/U92T/U93T NVD-U13E

Radary drogowe – ostatni abonament na lokalizacje radarów drogowych z danymi z dnia 30 listopada 2009 r. będzie nadal dostępny do nabycia i aktywacji na stronie www.navu.sony-europe.com. Zgodnie ze standardowymi warunkami zakupu firmy Sony dane radarów drogowych podlegają normalnie dezaktywacji po 12 miesiącach. Jednakże postanowiliśmy, jako gest dobrej woli wobec użytkowników urządzeń nav-u, że aktywowane dane radarów drogowych z danymi na dzień 30 listopada 2009 r. pozostaną aktywne (bez możliwości ich aktualizowania) do końca czasu eksploatacji urządzenia lub do dnia 30 listopada 2035 r. - w zależności od tego, które ze zdarzeń wystąpi wcześniej.
Modele nav-u
U51/U52/U53
U71T/U72T/U73T
U82/U83/U92T/U93T

TMC – usługa TMC będzie nadal dostępna do nabycia i aktywacji na stronie www.navu.sony-europe.com. Po jej aktywacji usługa TMC pozostanie aktywna do końca eksploatacji urządzenia. Usługa TMC jest zgodna z następującymi modelami nav-u:
Modele nav-u
U50T
U70T
U71T/U72T/U73T/U92T/U93T

Usługa TMC będzie także nadal dostępna do nabycia i aktywacji na stronie www.navu.sony-europe.com. Usługa TMC jest zgodna z następującymi modelami nav-u w przypadku jej uzyskania poprzez opcjonalną stację dokującą (NV-CU5T):
Modele nav-u
U51/U52/U53
U82/U83

Po jej aktywacji usługa TMC pozostanie aktywna do końca eksploatacji urządzenia.

Po dniu 31 marca 2011 r.:

Dla produktów nav-u nie będą udostępniane kolejne aktualizacje map, nie będzie także możliwości aktywowania usługi radarów drogowych lub usługi TMC. Jednakże urządzenia nav-u będzie można nadal używać przez dowolnie długi okres czasu, i nie będzie to miało wpływu na żadne mapy ani dane zapisane na urządzeniu lub w komputerze.

Obsługa klienta i naprawy urządzeń będą nadal dostępne w lokalnych punktach serwisowych Sony.

Pozdrawiamy,

Zespół My Sony

Odpowiedz do tematu