Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kschnaider 

Wysłany: 2007-02-21, 14:16   witam serdecznie wszystkich

witam

Dzis zostalem szczesliwym posiadaczem asusa w raz z destinatorem dzieki gps24 (fachowa i bardoz mila obsluga pozdrawiam) ale mam problem z zarejstrowaniem mapy a mianowicie przy podaniu kodu produktu pisze mi ze juz jest ten numer wykorzystany;/ jak ja dopiero otwarlem zalokowane pudelko z mapa? co mam w tej chwili zrobic? bedzie mozna pomimo tego jakies aktualizacje sciagnac ? prosze o pomoc i z gory dziekuje i pozdrawiam caly team :)

grzegoooorz 

Wysłany: 2007-02-21, 17:21   

Witam,

Przedzwoń do Piotra Semli i wytłumacz mu problem, dziwna sprawa, kod powinien być "dziewiczy"

kschnaider 

Wysłany: 2007-02-21, 17:49   

no wlasnie zadzownilem do biura i skierowano juz mnie do odpowiednich ludzi i sprawa jest w toku własnie tez jestem bardzo zdziwiony ale wiesz jak to jest z tym "rozdziewiczaniem" dosc dziwna sprawa. ale dzieki za info jak sie cos wyjasni to napisze moze dla tych ktorym przytrafi sie podobny problem ;/

grzegoooorz 

Wysłany: 2007-02-21, 18:50   

w takim razie czekam z niecierpliwością na info, bo sprawa jest conajmniej dziwna

kschnaider 

Wysłany: 2007-02-21, 21:53   

jak narazie zadnych wiesci nie mam

mam pytanie skad mam zczytac voucher id albo jakis kod aktywacyjny jak na mapie jest tylko iwylacznie licencja produktu moze ktos juz przezywal takie dylematy?

Odpowiedz do tematu