Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
sebek76 

Wysłany: 2008-04-12, 15:03   Blaupunkt lucca 3.5

Witam kupiłem dzis Blaupunkta lucca 3.5 ale jakaś marna mapa w niej jest nie znam sie za bardzo ale mam pytanie czy moge sobie wgrać TomTom-a 7 jak nie to jaka jest najnowsza mapa do tego Blaupunka lucca 3.5 bede ci bardzo wdzieczny za pomoc dowiedziałem sie o tobie na forum podobno jesteś najlepszym ekspertem od nawigacji

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2008-04-12, 15:25   

TomTom 7 z tego co wiem nie wyszedł na winCE.

Zainteresuj się AutoMapą lub Sygic Drive

Demotywatory dla elektroników
www.relaks.soft-serwis.eu

sebek76 

Wysłany: 2008-04-12, 15:31   

marek216 napisał/a:
TomTom 7 z tego co wiem nie wyszedł na winCE.

Zainteresuj się AutoMapą lub Sygic Drive

niema innego sposobu na odblokowanie tylko trzeba to wysyłać na allegro i jeszcze za to płacić :mad:

artur5

Wysłany: 2008-04-13, 09:57   

To po co kupowałeś blaupunkta?.
po odblokowaniu 3.5 dobrze działa automapa.
Zainwestuj jeszcze trochę w tą luczkę i będziesz zadowolony.
Pozdrawiam

stasio 

Wysłany: 2008-04-14, 23:55   

Blaupunkt luca 3.5 to super sprzęcik ma całą europe, tmc i duży ekran w sklepach jest w podobnej cenie do mio c250 tylko lepszy:)

andyt74

Wysłany: 2008-04-16, 09:19   Potwierdzam Lucca 3.5 to dobry sprzęt

Mam porównanie ponieważ przez pół roku miałem Lucca 3.3 , aktualnie prowadzi mnie Lucca 3.5 i moim zdaniem warto zainwestować parę groszy, TMC testowałem min. w Berlinie- bardzo ułatwia poruszanie się po miescie, oczywiście wymagana jest tutaj znajomość samego miasta aby wiedzieć gdzie aktualnie robi się Stau....., wyświetlacz jest bardzo czytelny, wykonanie również przyzwoite.

iro1 

Wysłany: 2008-04-20, 20:19   Blaupunkt lucca 3.5-odblokowany

Witam wszystkich !
Od soboty jestem tym szczęśliwcem,który cieszy się odblokowaną luccą,i wgraną AM :smile: ,oczywiście zawdzięczam to markowi216,za co bardzo dziękuję.
Nie traktujcie tego jako reklamę,a raczej jako dobrą radę dla tych,którzy chcą odblokować luccę w profesjonalny sposób,pod szyldem soft-serwis kryje się fachowość,żetelność i przede wszystkim uczciwość.Marek jest bardzo pomocny,zawsze służy dobrą radą i pomocą,a co najważniejsze daje gwarancję-zapewne odezwą się ci,którzy będą psy wieszać,że odpłatnie !-powiem,że usługa nie jest droga,i jeżeli ktoś chce się cieszyć poprawnym działaniem Luczki to powiem,że warto,a napewno będzie drożej jeżeli uwalicie sprzęt na własne życzenie :oops: i wtedy dobry Boże nie pomoże, a z kieszeni ubędzie i to sporo.
Markowi jeszcze raz dziękuję, a was wszystkich pozdrawiam i życzę powodzenia :smile:

Arizo 

Wysłany: 2008-08-19, 20:04   

iro1, Bzdura do kwadratu!! Chce odpłatnie odblokować idę do serwisu, chce samemu na własną odpowiedzialność i za darmo, szperam po forach! Jeśli koleś do pewnego momentu pomaga i w pewnym momencie woła kasę niech spada bo to komercja. Tak czy śmak robisz za reklamę świadomie czy nie a reklama usług płatnych jest zabroniona.

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2008-08-19, 20:16   

Skoro mnie wywołano.

Na forach pomagam pewnie dłużej niż Ty fora znasz !
Pomagam na tyle ile uważam za słuszne ( do większości doszedłem sam i robię rzeczy o jakich na forach nie poczytasz ) - inna sprawa, że ciekawe co byś czytał gdyby nie mi podobni czasem coś wklepali ?

Nawet w tak bzdurnych przypadkach jak konfiguracja GPS oraz kilka innych bzdurek za które ktoś kliknął "pomógł ".

Popatrz na statystykę postów tu i na elektrodzie. Jak tyle naklepiesz to zapraszam ponownie.

Przykład z forum gdzie moderuję - uważam, że polecenie kogoś kto potrafi jest normalne.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1006042.html

To tyle i sorki za off topick.

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2008-09-03, 16:14   

Niestety ( a może stety ) nie ma wersji windows mobile dla urządzeń PNA. Prawie wszystkie oparte są na wince.

Niestety nie ma spolszczenia dla windows CE - w przypadku Luccki nie ma nawet angielskiej wersji systemu.

pszemo1

Wysłany: 2008-09-04, 06:16   dzieki

mam jeszcze pytanie czy jest szansa jakos ucywilizowac tego win ce? jakie aplikacje moga na nim pracować?czy opłaca sie zostawic go odblokowanego czy lepiej wrocic do oryginalnej mapy?

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2008-09-04, 06:25   

Na ce chodzą gry multimedia, pakiet biurowy - nie wiem co jeszcze chcesz :)

pszemo1

Wysłany: 2008-09-08, 10:58   

witam daj mi prosze namiary skad moge sciagnac jakis pakiet biurowy pod ce

Mumin34

Wysłany: 2008-09-22, 23:04   

witam. podklejam się pod pierwszy z brzegu temat dot. mojego zapytania. szykuję się do zakupu niedrogiej nawigacji. na początku dumałem nad mio, larkiem, akirą, a dziś trafiłem na lucce 3.5 (wyświetlacz 4,3"). warto dopłacić 200 zł do blaupunkta względem np larka, mając w planach i tak wgranie innej mapy niż oryginalna? teoretycznie będzie niemal to samo (w przypadku powiedzmy akiry, ze względu na wyświetlacz), ale jakoś więcej zaufania mam do blaupunkta niż do nazw które niewiele mi mówią. dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2008-09-23, 06:22   

Warto. W przypadku porównania Blaupunkt vs. akira dam ci dodatkowy argument : bateria.
Urządzenia z dużymi ekranami to pożeracze prądu. Blaupunkt ma baterię lepszą, łatwiej ją dokupić i co najważniejsze dostępną bez rozkręcania obudowy. Różnica w cenie to 150 zł więc moim zdaniem warto !

Odpowiedz do tematu