Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów
Forum użytkowników nawigacji gps, automonitoringu oraz innych technologii mobilnych

TomTom - TomTom GO LIVE 1000 - blad komunikacji!

Yngoth - 2012-09-21, 21:16
Temat postu: TomTom GO LIVE 1000 - blad komunikacji!
Witam, jestem tutaj nowy i od razu z problemem :)

Jakis czas temu odbieralem z gwarancji gpsa mojego ojca - TomTom GO LIVE 1000 - który mial na tyle powazna usterke, ze wymieniono go na nowa sztuke. A jako ze mojego taty w tej chwili nie ma w kraju, to postanowilem go do jego powrotu samodzielnie uzytkowac. No ale ze mamy do czynienia z nowym urzadzeniem, to wypadaloby je zaktualizowac i przypiac do konta mojego ojca.

I tutaj pojawia sie problem - na poczatku próbowalem go po prostu zaktualizowac, ale gdy doszedlem do momentu, gdy trzeba bylo zarejestrowac/zalogowac sie na konto, musialem przerwac caly proces. A ze mój ojczulek nie jest zbyt biegly w poslugiwaniu sie komputerem i po prostu zapomnial jakie mial haslo, wiec zdobycie tej informacji (zwazywszy na to iz dosc rzadko sie komunikujemy) potrwalo kilka dni. Tak wiec po zdobyciu odpowiednich danych, postanowilem dokonczyc zabawe z gpsem - czego niestety nie bylo mi dane zrobic... Otóz przy próbie laczenia urzadzenia z komputerem pojawia sie czerwony krzyzyk oraz napis: "Blad komunikacji".

I nic poza tym. Na gpsie dalej widnieje poczatkowa informacja, ze podlaczony do komputera, zeby sciagnac program z tomtom.com/getstarted i nic innego nie da sia zrobic. A logowanie na konto ojca tez nic nie daje, gdyz wtedy kaza podlaczyc urzadzenie do komputera (co oczywiscie caly czas jest zrobione).

Przeszukalem juz chyba polowe internetu, próbowalem róznych sposobów polecanych przy problemach tego modelu, jak i wielu innych, przegladalem kilka filmów instruktazowych na youtube i nic, kompletnie nic! Nie znalazlem zadnej informacji o takim bledzie...

Moze cos zle szukam, a moze po prostu zle zabralem sie za aktualizowanie tego gpsa, ale juz nie mam pojecia jak poradzic sobie z tym problemem.
Tak wiec bardzo Was prosze o pomoc!